text
Головбух

Відповідальність за перевищення граничної суми готівкових розрахунків

  • 8 червня 2018
  • 126

Запитання

Яка передбачена відповідальність до ФО, ФОП та посадових осіб ЮО за перевищення граничної суми готівкових розрахунків?

Відповідь

За перевищення граничної суми готівкових розрахунків до фізичної особи - підприємця та посадових осіб юридичної особи, які приймають готівку, чинним законодавством передбачено лише адміністративний штраф у розмірах, визначених ст. 163 прим. 15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При цьому, відповідальність до фізичних осіб за перевищення граничних сум розрахунків готівкою чинним законодавством не передбачено.

Відповідальність за перевищення граничної суми готівкових розрахунків

ЗІР, категорія 109.21

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах