Головбух

Працівник отримав догану: чи нараховувати премію

9 вересня 2019
9599
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи можна працівнику підприємства надавати премію, якщо йому було оголошено догану?

Відповідь

Наказ про преміювання

Догана є одним із заходів стягнення (ст. 147 Кодексу законів про працю України ; КЗпП).

Відповідно до абзацу третього статті 151 КЗпП протягом строку дії дисциплінарного стягнення до працівника не застосовуються заходи заохочення.

Премія ж не належить до заходів заохочення. А належить вона до фонду заробітної плати. Порядок її виплати передбачений у колдоговорі, положенні про преміювання або трудовій угоді. Тож якщо у перелічених документах передбачено позбавлення працівника премії під час дії догани, то саме на цій підставі працівник може залишитись без премії. Або керівник може окремим наказом позбавити працівника преміювання за догану.

Але сама догана не є підставою для позбавлення працівника преміювання.

Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини