Головбух

Господарські операції з нерезидентами, які не визнаються контрольованими

  • 4 червня 2018
  • 92

Запитання

Починаючи з яких періодів 2018 року господарські операції з нерезидентами не визнаються контрольованими, якщо країни, в яких зареєстрований нерезидент, виключено з переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України?

Відповідь

Господарські операції з нерезидентами, зареєстрованими в Грузії, Республіці Естонія, Латвійській Республіці, Республіці Мальта чи в Угорщині, здійснені з 07.03.2018, та з нерезидентами, зареєстрованими в Республіці Болгарії, здійснені з 25.04.2018, не визнаються контрольованими, оскільки зазначені країни виключені з Переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1045, згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 108 та від 11 квітня 2018 року № 295 відповідно.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Господарські операції з нерезидентами, які не визнаються контрольованими

ЗІР, категорія 137.03

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл