Головбух

Плата за землю ФОП, яка в поточному році припиняє діяльність

  • 30 травня 2018
  • 12

Запитання

Чи необхідно ФО щодо якої в поточному році до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП подавати податкову декларацію з плати за землю на наступний рік за орендовану земельну ділянку (договір оренди укладено з ФОП та не припинений), в тому числі, якщо така ФО не знята з обліку у контролюючому органі?

Відповідь

Якщо після внесення в поточному році до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, договір оренди землі який був укладений з фізичною особою – підприємцем, не припинений (не розірваний), то в даному випадку контролюючий орган здійснює нарахування податкових зобов’язань з орендної плати (за місцем знаходження земельної ділянки) і надсилає (вручає) фізичній особі за місцем її реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення плати за землю.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Плата за землю ФОП, яка в поточному році припиняє діяльність

ЗІР, категорія 112.05

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл