Головбух

Про порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки

  • 25 листопада 2016
  • 139

Запитання

Чи враховується день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску як перший з трьох робочих днів для проведення такого контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів?

Відповідь

Порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 429 «Про затвердження Порядку проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів» (далі – Порядок № 429).

Призначення контрольного аналізу та/або контрольного запуску здійснюється наказом органу доходів і зборів, в якому, зокрема, зазначаються посадові особи цього органу та/або уповноважені експерти, яким доручено проведення таких заходів (п. 5 Порядку № 429).

При цьому наказ про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску (далі – Наказ) вручається особисто керівникові підприємства (уповноваженій ним особі) або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на податкову адресу підприємства разом із супровідним листом, в якому зазначається зворотна адреса (п. 6 Порядку № 429).

В свою чергу контрольний аналіз та/або контрольний запуск проводиться підприємством протягом трьох робочих днів з дня отримання його керівником Наказу.

Підприємство не пізніше ніж за один робочий день до проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску повідомляє про дату і час його проведення органу доходів і зборів (п. 7 Порядку № 429).

Таким чином день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску враховується як перший з трьох робочих днів для проведення зазначених контрольних заходів за умови забезпечення участі у наведених заходах як представників підприємства, так і посадових осіб органу доходів і зборів.

ЗІР, 213.02

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл