text
Головбух

Про порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки

  • 25 листопада 2016
  • 139

Запитання

Чи враховується день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску як перший з трьох робочих днів для проведення такого контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів?

Відповідь

Порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 429 «Про затвердження Порядку проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів» (далі – Порядок № 429).

Призначення контрольного аналізу та/або контрольного запуску здійснюється наказом органу доходів і зборів, в якому, зокрема, зазначаються посадові особи цього органу та/або уповноважені експерти, яким доручено проведення таких заходів (п. 5 Порядку № 429).

При цьому наказ про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску (далі – Наказ) вручається особисто керівникові підприємства (уповноваженій ним особі) або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на податкову адресу підприємства разом із супровідним листом, в якому зазначається зворотна адреса (п. 6 Порядку № 429).

В свою чергу контрольний аналіз та/або контрольний запуск проводиться підприємством протягом трьох робочих днів з дня отримання його керівником Наказу.

Підприємство не пізніше ніж за один робочий день до проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску повідомляє про дату і час його проведення органу доходів і зборів (п. 7 Порядку № 429).

Таким чином день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску враховується як перший з трьох робочих днів для проведення зазначених контрольних заходів за умови забезпечення участі у наведених заходах як представників підприємства, так і посадових осіб органу доходів і зборів.

ЗІР, 213.02

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль