Про порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки

134

Запитання

Чи враховується день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску як перший з трьох робочих днів для проведення такого контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів?

Відповідь

Порядок проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 429 «Про затвердження Порядку проведення контрольного аналізу сировини, матеріалів і продуктів переробки, контрольного запуску у виробництво сировини та матеріалів» (далі – Порядок № 429).

Призначення контрольного аналізу та/або контрольного запуску здійснюється наказом органу доходів і зборів, в якому, зокрема, зазначаються посадові особи цього органу та/або уповноважені експерти, яким доручено проведення таких заходів (п. 5 Порядку № 429).

При цьому наказ про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску (далі – Наказ) вручається особисто керівникові підприємства (уповноваженій ним особі) або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на податкову адресу підприємства разом із супровідним листом, в якому зазначається зворотна адреса (п. 6 Порядку № 429).

В свою чергу контрольний аналіз та/або контрольний запуск проводиться підприємством протягом трьох робочих днів з дня отримання його керівником Наказу.

Підприємство не пізніше ніж за один робочий день до проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску повідомляє про дату і час його проведення органу доходів і зборів (п. 7 Порядку № 429).

Таким чином день отримання суб’єктом господарювання наказу органу доходів і зборів про проведення контрольного аналізу та/або контрольного запуску враховується як перший з трьох робочих днів для проведення зазначених контрольних заходів за умови забезпечення участі у наведених заходах як представників підприємства, так і посадових осіб органу доходів і зборів.

ЗІР, 213.02Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачіПриділіть лише 30 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль