Головбух

Отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента ФО, яка має місце реєстрації на тимчасово окупованій території

  • 22 травня 2018
  • 16

Запитання

До якого контролюючого органу необхідно подавати письмове звернення щодо отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України фізичній особі, яка має місце реєстрації на тимчасово окупованій території або території населених пунктів на лінії зіткнення та отримала довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи?

Відповідь

Фізична особа, яка має місце реєстрації на тимчасово окупованій території або території населених пунктів на лінії зіткнення та отримала довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, може подати письмове звернення щодо отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України до контролюючого органу за місцем проживання як тимчасового переселенця. При цьому такою фізичною особою повинно бути проінформовано контролюючий орган про зміну місця проживання шляхом подання заяви за формою № 5ДР або № 5ДРП та внесено відомості про зміну місця проживання відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента ФО, яка має місце реєстрації на тимчасово окупованій території

ЗІР, категорія 140.06

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл