Головбух

Заповнення додатку Ф1 до декларації про майновий стан і доходи

  • 21 травня 2018
  • 74

Запитання

Яким чином ФО заповнити додаток Ф1 до декларації про майновий стан і доходи та відобразити суму інвестиційних збитків минулих періодів, якщо торговець цінними паперами за результатами звітного року визначив суму інвестиційного прибутку та сплатив ПДФО?

Відповідь

Сума від’ємного значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами попереднього звітного періоду зазначається у рядку 2 розд. I додатка Ф1 «Розрахунок інвестиційного прибутку» до податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Сума такого від’ємного значення переноситься з додатка Ф1 до Декларації за попередній звітний (податковий) рік у разі, якщо загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами попереднього звітного року мав від’ємне значення.

Заповнення додатку Ф1 до декларації про майновий стан і доходи

ЗІР, категорія 103.24

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл