Головбух

Підтвердження рейтингу фінансової надійності перестраховика-нерезидента

  • 21 травня 2018
  • 19

Запитання

Чи повинен платник податку з метою оподаткування суми страхових платежів та страхових виплат на користь нерезидента під час укладання договорів страхування або перестрахування ризику безпосередньо із страховиками та перестраховиками-нерезидентами для застосування ставки 0 відсотків відповідно до п.п. 141.4.5 п. 141.4 ст. 141 ПКУ підтверджувати рейтинг фінансової надійності (стійкості) та який перелік документів (інформації) при цьому подається до органів ДФС?

Відповідь

Рейтинг фінансової надійності (стійкості) перестраховика-нерезидента підтверджується страховиком-резидентом та перестраховим брокером шляхом подання до органів ДФС інформації про рейтинг фінансової надійності (стійкості) перестраховиків-нерезидентів відповідно до вимог законодавства України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При поданні податкової декларації з податку на прибуток підприємств рекомендуємо надати доповнення до декларації, передбачене п. 46.4 ст. 46 розд. ІІ Податкового кодексу України, з відповідним поясненням, в якому вказати договори перестрахування з назвою перестраховика-нерезидента та зазначити назву міжнародного рейтингового агентства, дату оприлюднення інформації, повну адресу веб-сторінки чи № бюлетеня.

Підтвердження рейтингу фінансової надійності перестраховика-нерезидента

ЗІР, категорія 102.09

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл