Головбух

Застосування штрафних санкцій в разі помилки у Звіті про контрольовані операції

  • 15 травня 2018
  • 6

Запитання

Чи застосовуються штрафні санкції згідно з п. 120.3 ст. 120 Податкового кодексу України, якщо допущено помилку у графі 20 розд. «Відомості про контрольовані операції» додатка до Звіту про контрольовані операції?

Відповідь

Відповідно до абзацу третього п. 120.3 ст. 120 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) невключення до Звіту про контрольовані операції (далі – Звіт) інформації про всі здійснені протягом звітного періоду контрольовані операції відповідно до вимог п. 39.4 ст. 39 ПКУ тягне за собою накладення штрафу (штрафів) у розмірі 1 відсотка суми контрольованих операцій, незадекларованих у поданому Звіті, але не більше 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Водночас кваліфікація помилки у графі 20 розд. «Відомості про контрольовані операції» додатка до Звіту як «невключення до звіту інформації про всі контрольовані операції (недекларування контрольованих операцій)» розглядається контролюючим органом в кожному конкретному випадку в залежності від фактів та обставин справи.

Застосування штрафних санкцій в разі помилки у Звіті про контрольовані операції

ЗІР, категорія 137.08

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл