Головбух

Перехід на спрощену систему ЮО у разі зміни податкової адреси

  • 14 травня 2018
  • 4

Запитання

До якого контролюючого органу повинна подавати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування (обрання третьої групи платників ЄП) ЮО у разі зміни податкової адреси, пов’язаної зі зміною адміністративного району?

Відповідь

Заява про застосування спрощеної системи оподаткування у разі зміни суб’єктом господарювання місця податкової адреси, пов’язаної із зміною адміністративного району, має надаватися до контролюючого органу за основним місцем обліку, де такий суб’єкт господарювання перебуває у стані 30 (платник в стані переходу до іншої ДПІ) або 65 (платник податків з наступного року (основне місце обліку).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Заява до ДПІ за основним місцем обліку (стан платника «30» або «65») подається платником податків не пізніше ніж за 15 календарних днів, до початку наступного звітного кварталу, з розрахунком доходу за попередній календарний рік.

Перехід на спрощену систему ЮО у разі зміни податкової адреси

ЗІР, категорія 108.01.01

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл