Головбух

Відповідальність за передачу у користування транспортного засобу, які поміщені в митний режим

  • 11 травня 2018
  • 7

Запитання

До кого застосовується відповідальність за передачу у користування транспортного засобу особистого користування на іноземній реєстрації (далі – ТЗ) іншій особі відповідно до ст. 469 Митного кодексу України, а саме: до особи, яка ввезла і передала ТЗ чи до особи, яка отримала у користування ТЗ, чи до обох?

Відповідь

При виявленні факту користування чи розпорядження транспортних засобів особистого користування, які поміщені в митний режим тимчасового ввезення на митну територію України, може розглядатися питання фіксації правопорушення, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України (далі – МКУ).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Санкції за використання товарів, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими було надано такі пільги, відповідно до ст. 485 МКУ, передбачає накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів.

Відповідальність за передачу у користування транспортного засобу, які поміщені в митний режим

ЗІР, категорія 220.03

<

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл