Головбух

В яких випадках вказується причина «зменшення обсягу при нульовій кількості» або «зменшення кількості при нульовому обсягу»

  • 4 травня 2018
  • 183

Запитання

В яких випадках при заповненні розрахунку коригування до податкової накладної з метою виправлення помилок, що виникли внаслідок попереднього коригування її показників вказується причина «зменшення обсягу при нульовій кількості» або «зменшення кількості при нульовому обсягу»?

Відповідь

Якщо після складання і реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної в результаті послідуючих коригувань платником коригування ціни відображалось у графі 8 розрахунку коригування до податкової накладної (далі – РК) (замість графи 9 РК) або коригування кількості здійснювалось у графі 10 РК (замість графи 7) та в результаті таких коригувань кількість або обсяг дорівнюють нулю то з метою виправлення помилок, допущених при здійсненні такого коригування платнику необхідно скласти розрахунок коригування до податкової накладної, за допомогою якого виправити такі помилки. Виправлення таких помилок здійснюється шляхом лише сторнування рядків податкової накладної, які в результаті попередніх коригувань містять помилки (нульові значення ціни при наявності кількості товару/послуги або при наявності обсягу містять нульове значення кількості товару/послуги). Додавання нових рядків податкової накладної при здійсненні такого коригування не відбувається.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

В такому РК: 

  • у графі 1 зазначається № за порядком рядка податкової накладної, який коригується;
  • у графі 2 зазначається причина коригування «зменшення обсягу при нульовій кількості» або «зменшення кількості при нульовому обсягу» (в залежності від ситуації);
  • значення графи 3-6 відповідає значенню відповідно граф 2-5 рядка податкової накладної, що коригується;
  • у графі 7 зі знаком «-» зазначається значення кількості, що залишилось в результаті попереднього коригування (заповнюється у разі зазначення у графі 2 причини коригування «зменшення кількості при нульовому обсягу»);
  • графи 8-12 не заповнюються;
  • у графі 13 зі знаком «-» зазначається обсяг, що залишився в результаті попереднього коригування (заповнюється у разі зазначення у графі 2 причини коригування «зменшення обсягу при нульовій кількості»).

В яких випадках вказується причина «зменшення обсягу при нульовій кількості» або «зменшення кількості при нульовому обсягу»

ЗІР, категорія 101.15

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл