Головбух

Надання даних ФО-громадянина, які переміщуються через митний кордон України

  • 16 квітня 2018
  • 27

Запитання

Чи зобов’язана ФО громадянин (в т.ч. пішохід) надавати посадовій особі органу доходів і зборів в пункті пропуску через державний кордон України дані з його закордонного паспорту (іншого документу, що посвідчує особу) для введення до бази даних митниці?

Відповідь

Згідно з положеннями Митного кодексу України (далі – МКУ) митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Для автоматизованого оформлення митних документів у структурних підрозділах митного органу, зайнятих в процесі митного оформлення вантажів призначена Автоматизована система митного оформлення (далі – АСМО) «Інспектор».

Програмні модулі АСМО «Інспектор» доповнені розділом «Пасажир».

Внесення даних щодо прізвища, ім’я, по-батькові, адреси, серії та номеру паспортів осіб, які переміщуються через митний кордон України, як перед пунктами пропуску, так і на їх території здійснюється з метою належного контролю за дотриманням громадянами вимог ст. 374 МКУ, як додаткові інструменти контролю.

Надання даних ФО-громадянина, які переміщуються через митний кордон України

ЗІР, категорія 212.04

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл