Головбух

Збільшення фінансового результату на 30 відсотків вартості придбаних товарів у нерезидентів

  • 12 квітня 2018
  • 20

Запитання

Чи необхідно платнику податку збільшувати фінансовий результат до оподаткування на 30 відсотків вартості товарів, у тому числі необоротних активів, робіт та послуг, придбаних у нерезидентів, які зареєстровані у державах, включених до Переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу України, а потім виключені з такого Переліку, та в якому періоді (у періоді оприбуткування товарів чи реалізації придбаних товарів)?

Відповідь

З метою застосування п.п. 140.5.4 п. 140.5 ст. 140 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків збільшує фінансовий результат до оподаткування на суму 30 відсотків вартості придбаних товарів, у тому числі необоротних активів, робіт та послуг у нерезидентів, які зареєстровані у державах (на територіях), включених до Переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ(далі – Перелік), чинного на час здійснення таких господарських операцій, за результатами податкового (звітного) періоду, в якому здійснюється перехід права власності на товари, у тому числі необоротні активи, або складається акт або іншій документ, оформлений відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг. При цьому враховується вартість товарів, у тому числі необоротних активів, робіт та послуг, придбаних у нерезидентів, зареєстрованих у державах (Грузія, Республіка Естонія, Латвійська Республіка, Республіка Мальта та Угорщина), включених до Переліку з 01.01.2018 по 06.03.2018 (включно).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Збільшення фінансового результату на 30 відсотків вартості придбаних товарів у нерезидентів

ЗІР, категорія 102.06

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл