Головбух

Акцизний податок з вивезення (експорту) підакцизних товарів

  • 5 квітня 2018
  • 21

Запитання

Чи підлягають оподаткуванню акцизним податком операції з вивезення (експорту) підакцизних товарів, якщо сумарна фактурна вартість товару не перевищує 150 євро, та яким документом засвідчується в даному випадку експорт таких товарів?

Відповідь

Не підлягають оподаткуванню акцизним податком операції з вивезення (експорту) підакцизних товарів (продукції) платником податку за межі митної території України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Товари (продукція) вважаються вивезеними (експортованими) платником податку за межі митної території України, якщо їх вивезення (експортування) засвідчене належно оформленою митною декларацією, у тому числі, якщо відвантаження відбулося у звітному періоді, а вивезення (експортування) - у наступному звітному періоді і на дату подання декларації з акцизного податку за звітний місяць наявна така митна декларація.

Підтвердженням здійснення експортної операції є наявність відомостей про фактичне вивезення товарів за межі митної території України на зворотному боці аркуша з позначкою «3/8» форми МД-2, засвідченою підписом та особистою номерною печаткою посадової особи органу доходів і зборів, яким оформлено відповідну митну декларацію на бланку єдиного адміністративного документа на паперовому носії, а у разі декларування товарів з використанням електронної митної декларації, шляхом внесення посадовою особою органу доходів і зборів в пункті пропуску через державний кордон до Єдиної автоматизованої інформаційної системи митних органів інформації про вивезення товарів за межі митної території України.

Акцизний податок з вивезення (експорту) підакцизних товарів

ЗІР, категорія 210.07

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл