Головбух

Реєстрація СГ, який здійснює реалізацію талонів, смарт-карт платником акцизного податку

  • 30 березня 2018
  • 4

Запитання

Чи повинен СГ, який здійснює реалізацію талонів, смарт-карт тощо на отримання пального в пунктах реалізації такого пального, що належать іншим СГ, реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?

Відповідь

У разі якщо за даними первинних документів СГ здійснює постачання карток (талонів), як торгівельної послуги на отримання палива, то за такими операціями СГ не повинен реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Під час операції з отримання й передачі талонів і смарт-карток на пальне, не відбувається фізичного отримання, відпуску і транспортування пального. А отже і не виникає необхідності реєстрації СГ як платника акцизного податку.

Однак, якщо за даними первинних документів СГ здійснює операції з отримання від постачальників та реалізацію покупцям палива за допомогою талонів та/або смарт-карток на пальне, які отримуються та/або надаються як доповнення до видаткових накладних на паливо, то у цьому випадку СГ є платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне.

Реєстрація СГ, який здійснює реалізацію талонів, смарт-карт платником акцизного податку

ЗІР, категорія 116.01

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл