Головбух

Збільшення фінансового результату у рядку 04 декларації з податку на прибуток

  • 29 березня 2018
  • 59

Запитання

Показник якого рядка Податкової декларації з податку на прибуток підприємств враховується при визначенні 4 відсотків оподатковуваного прибутку попереднього звітного року для збільшення фінансового результату до оподаткування на суму коштів або вартості товарів, робіт, послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям відповідно до п.п. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 ПКУ?

Відповідь

При визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток бухгалтерський фінансовий результат податкового (звітного) періоду підлягає коригуванню на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, яка перевищує 4 відсотки значення показника об’єкта оподаткування, відображеного у рядку 04 Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, за попередній звітний рік.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Збільшення фінансового результату у рядку 04 декларації з податку на прибуток Нюанси подання та заповнення основної частини квартальної декларації з податку на прибуток, а також строки та способи подання декларації.

Збільшення фінансового результату у рядку 04 декларації з податку на прибуток

ЗІР, категорія 102.13

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл