Головбух

Чи є платниками рентної плати за спеціальне використання води СГ, які мають свердловини і здійснюють забір та/або використання води

  • 23 березня 2018
  • 29

Запитання

Чи є платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – рентна плата) СГ, які мають свердловини і здійснюють забір та/або використання води в об’ємі до 5 куб. метрів на добу, не для виробництва (не входить до складу) напоїв та фасованої питної води та як обчислюється в такому випадку рентна плата?

Відповідь

Суб’єкти господарювання, які мають свердловини і здійснюють забір та/або використання води в об’ємі до 5 куб. метрів на добу, не для виробництва (не входить до складу) напоїв та фасованої питної води, є платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – рентна плата) за фактичний обсяг вилученої з підземного об’єкта води.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Рентна плата обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної підземної води, лімітів використання води та ставок рентної плати.

► Звітність з рентної плати за спеціальне водокористування: найпоширеніші помилки 2017

Чи є платниками рентної плати за спеціальне використання води СГ, які мають свердловини і здійснюють забір та/або використання води

ЗІР, категорія 121.05

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл