Головбух

Облік великого платника податків у разі наявності об’єктів оподаткування в різних адміністративно-територіальних одиницях

  • 21 березня 2018
  • 37

Запитання

В якому контролюючому органі великий платник податків повинен стати на облік за неосновним місцем у разі наявності об’єктів оподаткування в різних адміністративно-територіальних одиницях?

Відповідь

Якщо великий платник податків має об’єкти оподаткування або об’єкти, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність на території адміністративно-територіальних одиниць відмінних від основного місця реєстрації, то платник податків зобов’язаний стати на облік за місцем розташування таких об’єктів (неосновне місце обліку) у відповідних контролюючих органах, що здійснюють супроводження великих платників податків шляхом подання заяви про взяття на облік за формою № 17-ОПП.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► Куди сплачувати податки, якщо місце реєстрації та місце діяльності різні

Якщо за місцезнаходженням об’єктів оподаткування відсутні контролюючі органи, що здійснюють супроводження великих платників податків, то платник податків стає на облік за неосновним місцем обліку у територіальних контролюючих органах за місцем розташування (реєстрації) таких об’єктів оподаткування.

 Порядок формування Реєстру великих платників податків було змінено

Облік великого платника податків у разі наявності об’єктів оподаткування в різних адміністративно-територіальних одиницях

ЗІР, категорія 119.05

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл