Головбух

Заповнення граф «Код податку, збору» та «Найменування податку, збору» у Звіті про суми податкових пільг

  • 20 березня 2018
  • 134

Запитання

Який код податку та найменування податку необхідно зазначити у відповідних графах Звіту про суми податкових пільг з податку на прибуток підприємств, та яка сума податку зазначається у підграфі «в тому числі з державного бюджету»?

Відповідь

Розрахунок пільги здійснюється на підставі показників рядка 05 ПЗ податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) та додатка ПЗ до Декларації. 

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Отже, у графах «Код податку, збору» та «Найменування податку, збору» Звіті про суми податкових пільг (далі – Звіт) необхідно зазначати код та найменування податку на прибуток підприємств відповідно до бюджетної класифікації, зокрема: 11020000 – податок на прибуток підприємств.

 Квартальна декларація з податку на прибуток: усе по поличках

У підграфі «в тому числі з державного бюджету» графи «Сума податкових пільг» Звіту зазначається сума у розмірі 90 відсотків не сплаченої до загального фонду Державного бюджету України суми податку на прибуток підприємств у зв’язку з отриманням податкових пільг (крім податку на прибуток підприємств державної власності, що зараховується до загального фонду державного бюджету в повному обсязі, та податку, визначеного п. 18 частини першої ст. 64, п. 1 прим. 2 частини першої ст. 66 та п. 2 частини першої ст. 69 Бюджетного кодексу України). 

Заповнення граф «Код податку, збору» та «Найменування податку, збору» у Звіті про суми податкових пільг

ЗІР, категорія 102.22

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл