Головбух

Термін передачі ІКП ЮО, їх відокремлених підрозділів, ФОП та самозайнятих осіб у разі зміни місцезнаходження

  • 19 березня 2018
  • 10

Запитання

Протягом якого терміну передаються ІКП ЮО, їх відокремлених підрозділів, ФОП та самозайнятих осіб (осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність) у разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району (перереєстрація) або переведення платника на обслуговування до контролюючому органу, що здійснює супроводження великих платників податків або навпаки?

Відповідь

У разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району (перереєстрація) або переведення платника на обслуговування до контролюючого органу, що здійснює супроводження великих платників податків або навпаки, автоматична передача інтегрованої картки платника (далі – ІКП) з попереднього місця обліку платника до нового місця обліку платника з фіксацією події в реєстрі передачі ІКП між органами ДФС відбувається:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

 Єдиний податок 2018

  • у день взяття на облік в органі ДФС за новим місцезнаходженням (місцем проживання) відокремлених підрозділів юридичної особи, самозайнятих осіб (осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність);
  • після закінчення поточного бюджетного періоду – для юридичних осіб (в тому числі великих платників податків), фізичних осіб – підприємців, які після зміни місцезнаходження повинні сплачувати визначені законодавством податки і збори за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного року.

► Головне управління ДФС звертає увагу на новації при реєстрації платником ПДВ

Термін передачі ІКП ЮО, їх відокремлених підрозділів, ФОП та самозайнятих осіб у разі зміни місцезнаходження

ЗІР, категорія 135.04

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл