Головбух

Нараховування ПДВ, за отримання послуги від нерезидента на митній території України

  • 19 березня 2018
  • 374

Запитання

Чи необхідно нараховувати податкові зобов’язання чи коригувати податковий кредит платнику ПДВ, який отримує послуги від нерезидента на митній території України, у разі якщо ці послуги в подальшому будуть використанні для надання послуг нерезиденту і місце їх постачання буде визначатися за межами митної території України?

Відповідь

Суми ПДВ, віднесені до податкового кредиту на підставі зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних (дaлі – ЄРПН) податкової накладної, складеної платником податку за операцією з отримання послуг від нерезидента, які в подальшому будуть використані для надання послуг нерезиденту з місцем постачання за межами митної території України, коригуванню не підлягають. При цьому відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) за такими послугами платник податку зобов’язаний визначити податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п. 189.1 ст. 189 ПКУ, та скласти і зареєструвати в ЄРПН відповідну податкову накладну. 

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

 Як заповнювати ПН на послуги за видами діяльності, не внесеними до ЄДРПОУ

Нараховування ПДВ, за отримання послуги від нерезидента на митній території України

ЗІР, категорія 101.15

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл