Головбух

Особливості заповнення Звіту про контрольовані операції у разі групування контрольованих операцій у їх сукупність

  • 16 березня 2018
  • 26

Запитання

В яких випадках застосовуються особливості заповнення Звіту про контрольовані операції відповідно до п. 19 розд. ІV та розд. V Порядку складання Звіту про контрольовані операції, в тому числі у разі групування контрольованих операцій у їх сукупність у випадку, якщо товари мають однаковий код за УКТ ЗЕД, проте різну ціну?

Відповідь

Випадки, в яких платник може застосовувати узагальнення інформації про контрольовані операції у Звіті про контрольовані операції (далі – Звіт), передбачені п. 6 розд. І, п. 19 розд. ІV та розд. V Порядку складання Звіту про контрольовані операції (далі – Порядок), а саме:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У разі використання платником податків для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки» методів ціни перепродажу, «витрати плюс», чистого прибутку, розподілення прибутку Порядком передбачено наведення у Звіті узагальненої інформації щодо сукупності таких контрольованих операцій (п. 6 розд. І Порядку).

 Трансфертне ціноутворення 2018

Групування контрольованих операцій у їх сукупності для відображення узагальненої інформації у Додатку до Звіту дозволяються щодо контрольованих операцій, які мають однакові умови поставок та інші показники цих контрольованих операцій, що відображаються в графах 2 - 6, 9 - 11, 21, 22 розд. «Відомості про контрольовані операції» Додатка (розд. V Порядку).

Також, якщо особливості окремих видів економічної діяльності припускають наявність договорів, які передбачають періодичні операції протягом звітного року, то при незмінності умов поставок та інших показників, що відображаються в графах 2 - 13,16,18,19, 21 - 23 розд. «Відомості про контрольовані операції» Додатка, дані про такі операції вказуються в одному рядку сумарно (п. 19 розд. ІV Порядку).

Податок на прибуток у 2018 році

У випадку якщо група товарів має однаковий код товару за УКТ ЗЕД проте різну ціну, можливе застосування групування контрольованих операцій у їх сукупність згідно з нормою п. 6 розд. І та розд. V Порядку, крім випадку, якщо встановлення відповідності контрольованих операцій принципу «витягнутої руки» здійснюється методом порівняльної неконтрольованої ціни.

Особливості заповнення Звіту про контрольовані операції у разі групування контрольованих операцій у їх сукупність

ЗІР, категорія 137.07

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл