Головбух

Право CГ ознайомитись зі своєю обліковою справою в контролюючому органі

  • 15 березня 2018
  • 2

Запитання

Чи має право CГ за письмовим зверненням ознайомитись зі своєю обліковою справою (реєстраційною частиною), яка знаходиться в контролюючому органі за основним місцем обліку та у разі необхідності отримати письмовий документ стосовно своїх облікових даних, розрахункових рахунків (відкриті/закриті) або даних про свої структурні підрозділи (філії)та в які терміни?

Відповідь

Реєстраційна частина облікової справи платника податків містить лише паперові документи, які надходять до контролюючих органів з питань обліку платника податків згідно із ст.ст. 64 – 68 Податкового кодексу України, та не містить електронних документів.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Таким чином, реєстраційна частина облікової справи платника містить лише частину документів, а повні актуальні відомості про платника податків наявні лише в електронній базі даних.

ПДВ — 2018

Платнику податків або уповноваженій особі платника за її зверненням та з дозволу керівника органу ДФС може бути надано для ознайомлення опис документів, що зберігаються в реєстраційній частині облікової справи такого платника податків. 

Податок на прибуток 2018

Питання про можливість видачі/відмови у видачі копій конкретних документів з реєстраційної частини облікової справи розглядається керівником контролюючого органу з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

► Організовуємо «електронні стосунки» із ДФС

Платники податків (юридичні особи та самозайняті особи) можуть ознайомитися з інформацією, яка міститься щодо них в інформаційних базах даних контролюючих органів через особисту (приватну) частину інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі – ІТС «Електронний кабінет»).

Враховуючи викладене, для отримання повних та актуальних даних платників податків рекомендуємо користуватись ІТС «Електронний кабінет». 

Право CГ ознайомитись зі своєю обліковою справою в контролюючому органі

ЗІР, категорія 135.01

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл