Головбух

Подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації відокремленим підрозділом, що включений до нового Реєстру

  • 2 березня 2018
  • 2

Запитання

Чи потрібно подавати Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації відокремленим підрозділам неприбуткової організації, що включена до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, якщо виключення відокремлених підрозділів з Реєстру здійснювалось протягом 2017 року?

Відповідь

Відокремлені підрозділи неприбуткової організації, що включена до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, які були внесені до Реєстру станом на 01.01.2017 та їх виключення з Реєстру здійснювалось протягом 2017 року, мають подати Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за базовий звітний (податковий) 2017 рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► Звітність неприбуткових організацій

Подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації відокремленим підрозділом, що включений до нового Реєстру

ЗІР, категорія 102.04

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл