Головбух

Перегляд реєстраційного номера посиленого сертифіката ключа ЕЦП, отриманого в АЦСК ІДД ДФС

  • 2 березня 2018
  • 183

Запитання

Як можна переглянути реєстраційний номер посиленого сертифіката ключа ЕЦП, отриманого в АЦСК ІДД ДФС?

Відповідь

Для перегляду реєстраційного номеру посиленого сертифіката відкритого ключа електронного цифрового підпису (далі – посилений сертифікат), отриманого від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС), спочатку його необхідно завантажити на комп’ютер з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС у розділі «Пошук сертифікатів». Зручніше всього знайти потрібний сертифікат використовуючи поле «код ЄДРПОУ» (для юридичних осіб) або «код платника податків» (для фізичних осіб). В поле «код ЄДРПОУ»/«код платника податків» вписуємо свій код ЄДРПОУ/код платника податків та натискаємо «Пошук». З’явиться вікно «Результати пошуку» у якому необхідно натиснути на піктограму (у вигляді прямокутника з вертикальною стрілкою направленою до низу) з права і зберегти необхідний сертифікат. Після чого, необхідно подвійним натисканням на ліву клавішу комп’ютерної миші відкрити файл посиленого сертифіката та перейти до вкладки «Вміст» в якій знайти поле «Серійний номер».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

► Організовуємо «електронні стосунки» із ДФС

Також, переглянути реєстраційний номер посиленого сертифіката можна за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК-1». Інсталяційний файл та настанову користувача «ІІТ Користувач ЦСК-1» можна завантажити з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС у розділі «Програмне забезпечення».

► Перевіряємо стан електронного ПДВ-рахунку

ЗІР, категорія 401.03

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл