Головбух

Коефіцієнт індексації до нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь або водного фонду для обчислення суми ЄП платниками четвертої групи

  • 27 лютого 2018
  • 57

Запитання

Який коефіцієнт індексації застосовується до нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь або водного фонду у 2018 році з метою обчислення суми ЄП платниками четвертої групи?

Відповідь

Для визначення єдиного податку на 2018 рік платниками четвертої групи використовується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь або водного фонду, з урахуванням коефіцієнтів індексації за 2015 рік – 1, за 2016 рік – 1,124 та за 2017 рік – 1.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

 Спрощена система оподаткування 2018

Коефіцієнт індексації до нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь або водного фонду для обчислення суми ЄП платниками четвертої групи

ЗІР, категорія 108.02.02

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл