text
Головбух

Чи нараховується ЄСВ на виплати засудженим

  • 26 жовтня 2016
  • 698

Запитання

Чи є базою нарахування ЄСВ суми виплат, отримані фізособою під час відбування покарання в місцях позбавлення волі?

Відповідь

Відповідно до пункту 6.3 розділу VІ Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі, затвердженої наказом Мін’юсту від 07.03.2013 № 396/5 (далі — Інструкція № 396/5), відрахування та відшкодування із заробітної плати засуджених до позбавлення волі осіб здійснюються відповідно до законодавства з дотриманням такої черговості:

• ПДФО;

• аліменти;

• вартість одягу, взуття, білизни (крім вартості спецодягу);

• вартість харчування, комунально-побутових та інших наданих послуг (крім вартості спецхарчування);

• за виконавчими листами на користь громадян;

• за виконавчими листами на користь юридичних осіб;

• відшкодування матеріальних збитків, заподіяних засудженими державі під час відбування покарання.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Норми Інструкції № 396/5 не передбачають нарахування ЄСВ на фонд оплати праці засуджених.

Тож суми виплат, отримані фізособою під час відбування покарання в місцях позбавлення волі, не є базою нарахування ЄСВ.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 301.03

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль