text
Головбух

Вже можна зареєструватися платником єдиного податку груп 5 або 6

  • 9 жовтня 2012
  • 14

З 12.08.2012 введені дві додаткові групи платників єдиного податку — група 5 (для фізичних осіб) та група 6 (для юридичних осіб)

Податкова служба нагадує, що з 12.08.2012 введені дві додаткові групи платників єдиного податку — група 5 (для фізичних осіб) та група 6 (для юридичних осіб). Граничний розмір доходу для цих груп встановлено на рівні 20 млн. грн. Максимальне число найманих працівників для групи 5 — 20, для групи 6 — 50. Ставка податку при сплаті ПДВ — 7%, при включені ПДВ до складу єдиного податку — 10% для обох груп.

Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання повинен подати до органу державної податкової служби заяву.

Податківці звертають увагу на те, що в разі перевищення гранично допустимого розміру доходу платники єдиного податку груп 3 і 4 можуть подати заяву про перехід в групи 5 і 6 не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, в якому відбулося таке перевищення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах