text
Головбух

Правління НБУ затвердило зміни щодо порядку здійснення контролю за експортними, імпортними операціями

  • 10 жовтня 2012
  • 29

Постановою правління НБУ від 31.08.2012 №364 внесено зміни до Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями

Постановою правління НБУ від 31.08.2012 №364 внесено зміни до Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями. Інструкція приведена у відповідність з новим порядком митного оформлення, в рамках якого застосовуються митні декларації (МД) замість вантажної митної декларації (ВМД), визначено, що МД — це митна декларація, оформлена на паперовому носієві або як електронний документ.

Також встановлено, що підставою для зняття банком з контролю експортної, імпортної операцій резидента за умови надання останнім документів, необхідних банку для здійснення контролю за своєчасністю розрахунків за експортними, імпортними операціями цього резидента, може бути письмове повідомлення митного органу, завірене підписом керівника (його заступника), а також копія МД (типа IМ-40 «Імпорт», IМ-41 «Реімпорт», IМ-72 «Магазин безмитної торгівлі», IМ-75 «Відмова на користь держави», IМ-76 «Знищення або руйнування»), завірена у відповідному порядку, надана на письмовий запит резидента (якщо немає інформації про вказану декларацію в реєстрі МД).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах