Головбух

Затверджено порядок складання та подачі звітності емітентів та реєстраторів

  • 15 жовтня 2012
  • 14

Комісія прийняла рішення, яким створюється більш ефективний механізм надходження адміністративних даних та забезпечується контроль за якістю та повнотою відповідних даних

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі — Комісія) прийняла рішення «Про затвердження Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» від 11.09.2012 №1220, яким створюється більш ефективний механізм надходження адміністративних даних до Комісії, забезпечується контроль за якістю та повнотою відповідних даних.

Положення, зокрема, стосується юридичних осіб, які мають ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів та діяльності з ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів, у тому числі тих, які мали право відповідно до законодавства на провадження зазначеної професійної діяльності протягом періоду, за який подаються адміністративні дані.

Документом визначено склад, строки, порядок та умови подання до Комісії адміністративних даних  реєстраторами власників іменних цінних паперів та емітентами, які здійснюють ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів.

Значне спрощення процедури подання адміністративних даних досягається шляхом запровадження подання інформації у вигляді електронних документів з використанням цифрового підпису, згідно з описом розділів XML-файлів. Новий формат має зробити надходження звітності досить оперативним, дасть можливість компаніям не надавати копії звітних документів в паперовому вигляді.

Згідно з Положенням до Комісії подаються реєстраторами та емітентами щоденні, щоквартальні і нерегулярні адміністративні дані.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл