text
Головбух

Щодо подання заяви про реєстрацію бази персональних даних

  • 15 жовтня 2012
  • 8

Державна служба України з питань захисту персональних даних повідомила, що у випадку, коли володілець бази персональних даних не здійснює обробку відомостей про інших фізичних осіб, у нього відсутня база персональних даних

Державна служба України з питань захисту персональних даних надала роз’яснення щодо окремих питань, пов’язаних з обробкою персональних даних. Зокрема, у листі наголошується, що власник бази персональних даних (БПД) самостійно приймає рішення про те, чи є та чи інша сукупність персональних даних фізичних осіб, яка знаходиться в його володінні, БПД. У випадку якщо власником БПД не здійснюється обробка відомостей про інших фізичних осіб (контрагентів, працівників, клієнтів і т. п.), у нього відсутня база персональних даних. Тому подавати заяву про реєстрацію БПД, в тому числі надавати відомості про власника БПД, який не здійснює обробку персональних даних інших фізичних осіб, законодавство не вимагає.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах