text
Головбух

Нові умови продажу майна, яке знаходиться у податковій заставі

  • 18 жовтня 2012
  • 18

Постановою КМУ затверджено новий Порядок компенсації витрат, пов’язаних з організацією і проведенням торгів з продажу майна платника податків, що перебуває у податковій заставі

КМУ затверджено новий Порядок компенсації витрат, пов’язаних з організацією і проведенням торгів з продажу майна платника податків, що перебуває у податковій заставі, та оплати банківських послуг за перерахування коштів до відповідного бюджету.

Цим порядком визначено нові умови організації та проведення торгів майна платника податків, яке знаходиться у податковій заставі. Зокрема, передбачено, що вартість організації торгів не повинна перевищувати 15% від загальної вартості майна.

Також детально розглянуті вимоги щодо перерахунку суми коштів від продажу майна у Держказначейство. Так, кошти від продажу повинні перераховуватися на новий балансовий рахунок Держказначейства 3412 «Інші кошти, тимчасово віднесені на доходи державного бюджету» за місцем обліку платника податків, не пізніше наступного робочого дня після дати зарахування коштів на рахунок організації роздрібної торгівлі, брокера або організатора аукціону (торгів).

Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах