text
Головбух

Декларування податку на прибуток за 9 місяців: нараховуємо авансові внески

  • 19 жовтня 2012
  • 16

Податкова служба зазначила, що з 01.10.2012 року розпочалась кампанія декларування податку на прибуток за 9 місяців 2012 року

Державна податкова служба України зазначила, що з 01.10.2012 розпочалась кампанія декларування податку на прибуток за підсумками фінансово-господарської діяльності підприємств за 9 місяців 2012 року, що, зокрема, формує базу для нарахування та сплати податку на прибуток у січні — лютому 2013 року.

При цьому платники податку на прибуток підприємств, які починаючи з 2013 року подають річну податкову декларацію, сплачують у січні — лютому 2013 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за 9 місяців 2012 року, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Також податкова наголосила, що підготовлено зміни до відповідних форм податкових декларацій з податку на прибуток, які на теперішній час проходять процес погодження з відповідними міністерствами та відомствами у порядку, визначеному законодавством.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах