text
Головбух

Зміни до відомчих класифікаторів, що використовуються при оформлення митних декларацій

  • 22 жовтня 2012
  • 15

Наказом Мінфіну внесено зміни до відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій (зміни діють з 22.10.2012)

Наказом Мінфіну внесено зміни до відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій (зміни діють з 22.10.2012).

Зокрема, доповнено Класифікор документів новими документами, а саме, розділ 3 «Комерційні документи» доповнено висновком за результатами експертизи й оцінки дорогоцінних каменів, дорогоцінних каменів органогенного утворення, напівдорогоцінних і декоративних каменів у сировині та виробах, колекцій мінералів, гірських порід, мінеральних речовин, а також культурних цінностей (Державний гемологічний центр України). Розділ 5 «Ліцензії, дозволи, сертифікати та інші документи, що підтверджують дотримання обмежень щодо переміщення товарів через митний кордон України» доповнено новим документом — сертифікат Кімберлійського процесу та виключено з переліку документів: дозвіл на вивезення за межі митної території України дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, їх брухту і відходів як давальницької сировини; висновок Державного гемологічного центру України за результатами експертизи й оцінки дорогоцінних каменів, дорогоцінних каменів органогенного утворення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах