text
Головбух

Розроблено Методологічні положення щодо руху цінних паперів АТ

  • 22 жовтня 2012
  • 16

Державною службою статистики затверджено Методологічні положення з організації державного статистичного спостереження щодо руху цінних паперів акціонерних товариств

Державною службою статистики затверджено Методологічні положення з організації державного статистичного спостереження щодо руху цінних паперів акціонерних товариств (далі — Методологічні положення).

Ці Методологічні положення визначають порядок організації, розробки й методологію проведення державного статистичного спостереження щодо руху цінних паперів акціонерних товариств (далі— статистичні спостереження), включаючи порядок формування сукупності звітних одиниць, розробки і поширення його результатів.

Статистичне постереження проводиться за використанням форми державного статистичного спостереження №2-Б (річна, квартальна) «Звіт про випуск, розміщення та обіг цінних паперів».

Зазначений звіт респонденти можуть подавати на паперових носіях (наручно або поштою) у термін, визначений на бланку форми за місцезнаходженням респондента, та в електронному вигляді засобами електронного зв’язку відповідно до затвердженого Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики.

Слід зауважити, що строки проведення статистичного спостереження визначаються планом державних статистичних спостережень, який затверджується розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах