text
Головбух

Контроль взаєморозрахунків підприємств України з нерезидентами

  • 22 жовтня 2012
  • 19

З метою інформаційного забезпечення складання платіжного балансу України Державна служба статистики України проводить статистичні спостереження щодо взаєморозрахунків підприємств України з нерезидентами

З метою інформаційного забезпечення складання платіжного балансу України Державною службою статистики України затверджено Методологічні положення з організації державного статистичного спостереження щодо взаєморозрахунків підприємств України з нерезидентами (далі — статистичне спостереження).

При проведенні цього статистичного спостереження органи державної статистики залучають великі та середні підприємства, що визнані такими відповідно до законодавчих критеріїв (крім бюджетних установ).

Вищеназвані суб’єкти  подають на адресу органів державної статистики у визначені ними терміни звіт за формою №1-Б «Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами» (річна, квартальна) в паперовому чи електронному вигляді.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах