text
Головбух

Змінено порядок визначення класу професійного ризику

  • 23 жовтня 2012
  • 14

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України встановлено, що віднесення страхувальника до відповідного класу ризику виробництва здійснюється відповідно до Розподілу видів економічної діяльності за класами професійного ризику виробництва

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України встановлено, що віднесення страхувальника до відповідного класу ризику виробництва здійснюється відповідно до Розподілу видів економічної діяльності за класами професійного ризику виробництва.

Порядок віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва приведено у відповідність до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців». Зокрема, коди ЄДРПОУ та ідентифікаційний код фізичної особи замінено на ідентифікаційний код юридичної особи та реєстраційний номер облікової картки платника податків, або номер та серія паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті).

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах