text
Головбух

Зняття з контролю суб’єктів ЗЕД з простроченою дебіторською заборгованістю

  • 24 жовтня 2012
  • 16

У листі НБУ нагадав, що у випадку припинення діяльності СГ шляхом ліквідації — банком вилучається з форми запис про відповідну заборгованість, починаючи з наступної звітної дати після надання інформації про зняття резидента — суб’єкта ЗЕД з контролю

У своєму листі НБУ нагадав, що у випадку припинення діяльності суб’єкта господарювання шляхом ліквідації (за умови отримання відповідних документів, які підтверджують закінчення процедури його ліквідації та внесення запису про це до державного реєстру), банком вилучається з форми запис про відповідну заборгованість, починаючи з наступної звітної дати після надання інформації про зняття резидента — суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності з контролю.

Відповідний порядок врегульований постановою Правління НБУ «Про затвердження Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України» від 19.03.2003 №124, якою затверджується Пояснення щодо заповнення форми звітності №531 «Звіт про резидентів — суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перевищили встановлені законодавством терміни розрахунків за експортними, імпортними операціями».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах