Головбух

Робоча ситуація дня

  • 24 жовтня 2012
  • 17

Чи потрібно перереєстровувати РРО при зміні місця його використання

Чи потрібно перереєстровувати РРО при зміні місця його використання

Чи виникає необхідність перереєстрації касового апарата при зміні місця його використання з одного району міста на інший?

Усі питання стосовно порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій викладено у Порядку, затвердженому наказом ДПА від 01.12.2000 №614 (далі — Порядок №614).

Реєстрація РРО здійснюється в податковому органі за місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта господарювання, а якщо суб’єкт господарювання обслуговується в інспекції по роботі з великими платниками податків, то за місцем податкового обліку.

У разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання поставити на облік у податковому органі за місцем використання, крім РРО, що застосовуються на об’єктах виїзної торгівлі (надання послуг), та резервних РРО. Реєстрація та взяття на облік здійснюються безоплатно. Реєстрація — не пізніше двох робочих днів з моменту подання, а взяття на облік — у день подання суб’єктом господарювання усіх необхідних документів.

Перереєстрація РРО може відбуватися у разі використання раніше зареєстрованого РРО в іншій господарській одиниці підприємства, що передбачено пунктом 2.9 Порядку №614. Для перереєстрації РРО з метою використання його в іншій господарській одиниці, платник податків подає до податкового органу за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми, у якій зазначено сферу застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою, за потреби, про зняття РРО з обліку, а також визначені пунктом 2.3 Порядку №614 документи на господарську одиницю. Посадова особа податкового органу вносить зміни до відповідного запису в Книзі реєстраторів розрахункових операцій та до реєстраційного посвідчення.

Виходячи із вищезазначеного, у разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання взяти на облік у податковому органі за місцем провадження підприємницької діяльності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл