Робоча ситуація дня

24 жовтня 2012 17
Чи потрібно перереєстровувати РРО при зміні місця його використання

Чи потрібно перереєстровувати РРО при зміні місця його використання

Чи виникає необхідність перереєстрації касового апарата при зміні місця його використання з одного району міста на інший?

Усі питання стосовно порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій викладено у Порядку, затвердженому наказом ДПА від 01.12.2000 №614 (далі — Порядок №614).

Реєстрація РРО здійснюється в податковому органі за місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта господарювання, а якщо суб’єкт господарювання обслуговується в інспекції по роботі з великими платниками податків, то за місцем податкового обліку.

У разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання поставити на облік у податковому органі за місцем використання, крім РРО, що застосовуються на об’єктах виїзної торгівлі (надання послуг), та резервних РРО. Реєстрація та взяття на облік здійснюються безоплатно. Реєстрація — не пізніше двох робочих днів з моменту подання, а взяття на облік — у день подання суб’єктом господарювання усіх необхідних документів.

Перереєстрація РРО може відбуватися у разі використання раніше зареєстрованого РРО в іншій господарській одиниці підприємства, що передбачено пунктом 2.9 Порядку №614. Для перереєстрації РРО з метою використання його в іншій господарській одиниці, платник податків подає до податкового органу за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми, у якій зазначено сферу застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою, за потреби, про зняття РРО з обліку, а також визначені пунктом 2.3 Порядку №614 документи на господарську одиницю. Посадова особа податкового органу вносить зміни до відповідного запису в Книзі реєстраторів розрахункових операцій та до реєстраційного посвідчення.

Виходячи із вищезазначеного, у разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання взяти на облік у податковому органі за місцем провадження підприємницької діяльності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль