text
Головбух

Інформація на веб-сайті Державної митної служби України

  • 25 жовтня 2012
  • 23

Державна митна служба України повідомила, що інформація, яка міститься на їх офіційному сайті, потребує перегляду та актуалізації

У зв’язку із численними зверненнями учасників міжнародних перевезень, Державна митна служба України повідомила, що інформація, яка міститься на їх офіційному сайті, потребує перегляду та актуалізації. Зокрема йдеться про місця доставки, які функціонують у зоні діяльності митниці; адресу розташування місць доставки; режим роботи місць доставки та інше.

Тому з метою належного забезпечення дотримання перевізниками вимог Митного кодексу України, керівники митних органів повинні забезпечити прийом, реєстрацію оперативним черговим митниці інформації (повідомлень), отриманої від перевізників про заміну моторного транспортного засобу, уповноваженої перевізником особи (водія) із подальшим вчасним перенаправленням отриманих даних до відповідних митних постів, відділів митного оформлення за призначенням.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах