text
Головбух

Разом із довідкою ЄДРПОУ зникнуть черги і плата за її видачу

  • 26 жовтня 2012
  • 17

Податківці повідомляють, що українські підприємці будуть повністю звільнені від обтяжливої процедури отримання та подачі до податкової служби довідки ЄДРПОУ

Податківці повідомляють, що з 17.12.2012 українські підприємці будуть повністю звільнені від обтяжливої процедури отримання та подачі до податкової служби довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

У подальшій своїй роботі податкові органи будуть самостійно, без залучення платників, використовувати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, а також дані з відомчих баз даних органів статистики, Пенсійного фонду України, інших установ. Зараз триває процес автоматичного переносу даних з ЄДРПОУ до Єдиного державного реєстру. В нього також вносяться дані про взяття на облік в органах податкової служби, Пенсійного фонду, держстатистики.

За оцінками фахівців податкової, така новація дозволить значно спростити процедури адміністрування податків для українського бізнесу, зокрема, за рахунок зменшення кількості необхідних для цього документів та часу, що витрачається на їх отримання. Довідка ЄДРПОУ була платною, тому підприємці зекономлять не тільки час, а й гроші.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах