text
Головбух

Звільнено від оподаткування продукти дитячого харчування

  • 30 жовтня 2012
  • 16

КМУ вніс зміни до переліку спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, прибуток підприємств від реалізації яких на митній території України звільняється від оподаткування

КМУ, керуючись нормами статті 154 Податкового кодексу України, вніс зміни до переліку спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, прибуток підприємств від реалізації яких на митній території України звільняється від оподаткування.

Метою таких змін є приведення переліку спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва у відповідність до нової класифікації продукції. Крім того, КМУ узагальнив і значно скоротив назви продуктів, а у самих визначеннях назв вилучив слова «дієтичного харчування».

Нагадаємо, спеціальні продукти дитячого харчування визнаються продукцією власного виробництва, якщо вони були повністю вироблені в спеціалізованих цехах підприємств незалежно від форм власності на території України з використанням вітчизняної сировини.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах