text
Головбух

Зміни на ринку перероблення та розміщення побутових відходів

  • 2 листопада 2012
  • 24

Регулювання діяльності у сфері перероблення та захоронення побутових відходів покладено на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

Регулювання діяльності у сфері перероблення та захоронення побутових відходів покладено на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (Нацкомпослуг).

Самі ж операції з перероблення та захоронення побутових відходів віднесено до сфери діяльності природних монополій та суміжних ринків.

Відповідні зміни внесено до законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про відходи», «Про природні монополії», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», а також до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, передбачено, що суб’єкти господарювання за невиконання законних вимог посадових осіб Нацкомпослуг у сфері перероблення та захоронення побутових відходів нестимуть адміністративну відповідальність.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах