text
Головбух

Перелік підприємств, що обгрунтовують обсяги викидів

  • 2 листопада 2012
  • 102

Затверджено Порядок внесення установ, організацій та закладів, які здійснюють розробку документів, що обгрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності, до переліку Мінприроди

Затверджено Порядок внесення установ, організацій та закладів, які здійснюють розробку документів, що обгрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності, до переліку Мінприроди.

До вказаного переліку вносяться організації, які мають вимірювальні лабораторії, уповноважені/атестовані на проведення відповідних вимірювань (забруднювальних речовин, викиди яких в атмосферне повітря підлягають регулюванню та для яких затверджено методики вимірювання). Це засвідчується відповідним свідоцтвом про уповноваження/атестацію. Здійснення розробки документів, що обгрунтовують обсяги викидів, відбувається після внесення таких організацій до переліку Мінприроди, який розміщується на його офіційному сайті.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах