Головбух

Знижки на переробку транзитних вантажів

  • 5 листопада 2012
  • 12

Затверджено Порядок встановлення коефіцієнтів до базових ставок Тарифної політики Залізниць держав — учасниць СНД на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на перевезення транзитних вантажів залізницями України та тарифних ставок у дол. США при перевезенні вантажів за конкретними напрямками

Затверджено Порядок встановлення коефіцієнтів до базових ставок Тарифної політики Залізниць держав — учасниць СНД на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на перевезення транзитних вантажів залізницями України та тарифних ставок у дол. США при перевезенні вантажів за конкретними напрямками.

Відповідно до цього порядку тарифна політика на відповідний фрахтовий рік затверджується протокольним рішенням на щорічних Тарифних конференціях залізничних адміністрацій — учасниць Тарифної угоди залізничних адміністрацій держав — учасниць СНД, з можливістю внесення змін та доповнень до неї протягом року.

Цим порядком названі основні фактори, які підлягають моніторингу та врахуванню під час встановлення вищевказаних коефіцієнтів, визначені підстави та процедура зміни коефіцієнтів.

Крім того, визначені строки підготовки та розгляду пропозицій щодо встановлення чи зміни відповідних тарифних ставок, які надаються до Мінінфраструктури Укрзалізницею.

Даний порядок поширюється на вантажовласників, перевізників, експедиторів та інших учасників ринку транспортних послуг і сприяє встановленню загальнодоступних для таких суб’єктів тарифних умов.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл