text
Головбух

Державна політика у сфері зайнятості

  • 5 листопада 2012
  • 18

Уряд затвердив Програму сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року

Уряд затвердив Програму сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року, яка є основою для розроблення територіальних та місцевих програм зайнятості населення.

Ця програма визначає механізм вирішення основних проблем у сфері зайнятості населення в напрямку підвищення рівня економічної активності громадян, сприяння його продуктивній зайнятості та посилення соціального захисту від безробіття.

Програмою передбачено заходи щодо забезпечення молоді, яка здобула профтехнічну або вищу освіту, першим робочим місцем за отриманою професією та підтримки молодих працівників, залучених до роботи у сільській місцевості.

Реалізацію державної політики у сфері зайнятості покладено на уповноважені державні органи виконавчої влади, які щороку до 15 лютого повинні інформувати Мінсоцполітики про стан виконання заходів, передбачених даною програмою. Зазначене міністерство, в свою чергу, до 15 травня звітує перед КМУ.

Даний документ покликаний сприяти підвищенню рівня зайнятості населення та зниженню безробіття, а також розширенню можливостей реалізації права громадян на гідну працю і зростання їх доходів.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах