Головбух

Щодо виправлення помилок у звітності з податку на прибуток

  • 7 листопада 2012
  • 20

Податківці вкотре нагадали, що у разі виявлення помилки у раніше поданій платником податковій декларації, з урахуванням строків давності, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок

Податківці вкотре нагадали, що у разі виявлення помилки у раніше поданій платником податковій декларації, з урахуванням строків давності, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок. Якщо ж відповідні уточнені показники зазначаються платником у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, подавати уточнюючий розрахунок не потрібно.

Залежно від того, який спосіб виправлення помилок обере платник, буде визначатися розмір штрафних санкцій — 3 або 5%. Податківці звертають увагу, що подання уточнюючого розрахунку здійснюється за формою, яка чинна в період такого подання, навіть якщо помилки були здійснені значно раніше, коли діяли інші форми/порядок подання уточнюючих розрахунків/декларацій.

Не слід забувати, що платник може подати до податкової інспекції разом із декларацією пояснення щодо проведених виправлень.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл