text
Головбух

Нові бюджетні рахунки

  • 9 листопада 2012
  • 17

Починаючи з 12.11.2012 в органах Держказначейства будуть відкриті нові бюджетні рахунки для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів від великих платників податків

Починаючи з 12.11.2012 в органах Держказначейства будуть відкриті нові бюджетні рахунки для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів від великих платників податків (за уніфікованою схемою у зв’язку із створенням Центрального офісу з обслуговування великих платників податків).

На нові бюджетні рахунки, починаючи з 12.11.2012, повинна здійснюватися сплата податків і зборів усіма платниками, що знаходяться на обліку в Центральному офісі з обслуговування великих платників податків (ЦО) та спеціалізованих державних податкових інспекціях по роботі з великими платниками податків (СДПІ), а не тільки тими, що віднесені до категорії великих платників.

Інформацію щодо реквізитів зазначених рахунків платникам податків необхідно отримати в податкових органах за місцем знаходження на обліку в ЦО та СДПІ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах