Пенсійні посвідчення — у відповідальних руках

9 листопада 2012 19
Вагомі зміни стосуються порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в ПФУ та його територіальних управліннях

Внесено зміни до деяких постанов Правління ПФУ.

Вагомі зміни стосуються порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в ПФУ та його територіальних управліннях.

Тепер організацію, приймання і передачу посвідчень покладено відповідно до наказів керівників пенсійних органів на відповідальних осіб.

Уповноваженим забезпечувати виготовлення у місячний строк посвідчень та перевірку наявності раніше призначених пенсій (виготовлених посвідчень) визнається ПФУ.

Визначено механізм та строки обміну інформацією про осіб, яким призначено пенсію, між територіальними пенсійними органами та ПФУ, процедуру оформлення та видачі останнім посвідчень.

Інші зміни мають більш технічний характер та передбачають приведення Положення про головні управління ПФУ в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі та Положення про управління ПФУ в районах, містах і районах у містах у відповідність до норм чинного законодавства.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль