text
Головбух

Пенсійні посвідчення — у відповідальних руках

  • 9 листопада 2012
  • 19

Вагомі зміни стосуються порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в ПФУ та його територіальних управліннях

Внесено зміни до деяких постанов Правління ПФУ.

Вагомі зміни стосуються порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в ПФУ та його територіальних управліннях.

Тепер організацію, приймання і передачу посвідчень покладено відповідно до наказів керівників пенсійних органів на відповідальних осіб.

Уповноваженим забезпечувати виготовлення у місячний строк посвідчень та перевірку наявності раніше призначених пенсій (виготовлених посвідчень) визнається ПФУ.

Визначено механізм та строки обміну інформацією про осіб, яким призначено пенсію, між територіальними пенсійними органами та ПФУ, процедуру оформлення та видачі останнім посвідчень.

Інші зміни мають більш технічний характер та передбачають приведення Положення про головні управління ПФУ в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі та Положення про управління ПФУ в районах, містах і районах у містах у відповідність до норм чинного законодавства.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах